Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy kryzys zamknie Tsubaki-Hoover?

Utworzony przez baltazar, 26 marca 2009 r. o 07:58 Powrót do artykułu
Kiedy będzie wypłata ? :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spłukany Robol z THP napisał:
Kiedy będzie wypłata ? :(
 Nie będzie - plan nie wyrobiony, przecieki z dachu nazbyt wolno usuwane i ogólny syf na placówkach, pracownicy siedzą na krzesłach albo w zajebistym :) pokoju śniadań i nic nie robią. Właśnie między innymi dlatego wypłata w tym miesiącu wstrzymana, zresztą tak samo jak premie i urlopy. Poza tym szykować się do pracy 16 czerwca ponieważ w japonii to dzień normalnie roboczy a i sam kierownik ma wyznaczać do pracy tego dnia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna jest u ślusarzy-mechanika koło wypożyczalni utrzymania ruchu,można się zainteresować tą sprawą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ddd napisał:
Panowie związkowcy kiedy wreszcie wystosujecie pismo w sprawie tegorocznych podwyżek? Czy może ubiegłoroczna podwyżka po ponad pół roku negocjacji była również na poczet tego roku? Na co czekacie, przecież firma za poprzedni rok miała zysk większy niż w roku 2015. Przecież zarobki w tej firmie są żenujące. Nie widzicie tego? Znów na siłę przeciągacie termin rozpoczęcia negocjacji.
 Coraz częściej słychać, że związkowcy wzięli dolę by jak najdłużej zwlekać z pójściem po podwyżki. I wszystko na to wskazuje. Łatwiej dać kasę kilku osobom niż całej załodze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cccccc napisał:
ddd napisał:
Panowie związkowcy kiedy wreszcie wystosujecie pismo w sprawie tegorocznych podwyżek? Czy może ubiegłoroczna podwyżka po ponad pół roku negocjacji była również na poczet tego roku? Na co czekacie, przecież firma za poprzedni rok miała zysk większy niż w roku 2015. Przecież zarobki w tej firmie są żenujące. Nie widzicie tego? Znów na siłę przeciągacie termin rozpoczęcia negocjacji.
Coraz częściej słychać, że związkowcy wzięli dolę by jak najdłużej zwlekać z pójściem po podwyżki. I wszystko na to wskazuje. Łatwiej dać kasę kilku osobom niż całej załodze.
 Gdzie tak słychać?Jestem do tyłu z niusami ,bo byłem na zwolnieniu lekarskim.Co tam jeszcze nowego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIE SU PINIUNDZE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ??????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty człowieku bredzisz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SU JUŻ PINIUNDZE bedzie zabawa Bedzie się działo i imprezy będą jakich Mało :) Achtung ACHTUNG !!!! Zmiana na miejscu Kierownika znaczy zamiana :) Nie wiem czy Płakać czy skakać z radości....? Kierownik Korczak na P-11 a teraz Najlepszy Kiero Baran na P-3 on napewno uzdrowi sytlacje w zakładzie, jesli zacznie wprowadzac takie innowacje jak na pompach i slusarzy to bedziemy plywać w kajakach od przeciekania maszyn he he he he :) Mimo wszystko życzymy kierowi jak Najlepiej bo jest Madry i Piekny jest jak go widzę to az sam seks :) Lubilam jak był majstrem na pakowni :) Fajnie Kręcił pupcią :) Zawsze się do niego usmiechałam a jestem potrzebująca mimo tego ze mam męża ktory pracuje w THP to juz mnie nie kreci za to nasz Nowy Kiero to przy nim Prawdziwy Apollo. Będe puszczala Ci oczko jak Bedziesz na Pakowni. Lubie wladczych.... a ty masz moc :) a miedzy nogami ambrozje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czlowiek ma zone byl woloszyn jak cie swedzi znajda sie jurne capy aby sie ujawnij choc watpie babciu ze cos jeszcze masz a mize tu chlop
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosciu wyzej, przeczytaj co chlopie napisales i sie zastanow wiele razy. Jak taki analfabeta moze funkcjonowac. 1 osoba na 10 moze zrozumie o co tu chodzi. Praca na bramie jest zbyt duzym wyzwaniem do ciebie. Jakbym widzial cie jak suwnica jedziesz to bym sie bal o zycie osob w otoczeniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam! pracuje w Tsubakimoto w UK i jestem ciekawa czy takie same warunki sa w Polsce. Jakie zarobki? czy macie jakies bonusy? dni rodzinne? cos dostajecie na swieta? jakie warunki pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam! pracuje w Tsubakimoto w UK i jestem ciekawa czy takie same warunki sa w Polsce.  Jakie zarobki? czy macie jakies bonusy? dni rodzinne? cos dostajecie na swieta? jakie warunki pracy? W Polsce warunki są super nie ma co narzekać a narzekaja tylko Ci co robić im się nie chce... A wsxczegulnosci jeden ustawiacz z G2. Bonusy mamy super pracujące soboty :) zarobki super 4 tysiące Miecio dostaje menadżer z L2 do tego jeszcze sady ma no i miodek on mówi ze żyć nie umierać w tym THP kocha Miecio ta robotę bo juz po 6 rano lata po maszynach a jak audyt jest to chodzi nafaszerowany jak bombowiec środkami na uspokojenie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to kobieta pisala trolu .A ty sam piszesz z bledami i sie osmieszasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miodek napisał:
Gosciu wyzej, przeczytaj co chlopie napisales i sie zastanow wiele razy. Jak taki analfabeta moze funkcjonowac. 1 osoba na 10 moze zrozumie o co tu chodzi. Praca na bramie jest zbyt duzym wyzwaniem do ciebie. Jakbym widzial cie jak suwnica jedziesz to bym sie bal o zycie osob w otoczeniu
 Trolu pisałem po pijaku w twoim tekście jest połowa błędów.Jak masz sie ośmieszać lepiej nic nie pisz d...u.Jak zrozumie jedna nie 1 jak Ty piszesz na dziesięć nie 10 to i tak jest ok.Powodzenia suwnica jest dla takich jak ty troli internetowych  a nie dla mnie.Na bramie ludzie pracuja po kilkanascie godzin za oszukańczą stawke więc ich szanuje. Tyle w temacie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwaga Miecio grasuje po szatni i wylapuje swoich ale dwóch swoich znajomych nie rusza. Zgadnijcie kogo ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W JAKIM MY KRAJU ŻYJEMY ? DAJE SIE UMOWY UKRAIŃCOM A LUDZIE ZAP....A X CZASU PRZEZ AGENCJE ŻENADA I WSTYD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie czasy nastały teraz Banderowcy będą się panoszyc po zakładzie jak by było tego mało dostają umowy żal Polaków no to może Związki zawodowe coś pomogą czy znowu załatwia podwyżki które znowu będą porozniac pracowników 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Ukraińcy dostają zwykłe umowy /???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka mają dostawać normalne umowy. Podobno w sierpniu niektóre gniazda mają pracować w urlop zaplanowany. Uwaga szukają na nadliczbowe godziny w sobotę Jeleni 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Yoko Ono napisał:
Taka mają dostawać normalne umowy. Podobno w sierpniu niektóre gniazda mają pracować w urlop zaplanowany. Uwaga szukają na nadliczbowe godziny w sobotę Jeleni
 x
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 37 z 48

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...